کرکره برقي فولادي

کرکره فولادي :کرکره برقي فولادي جزء کرکره اي غلتکي صنعتي بوده که از فولاد گالوانيزه ساخته شده اند. به دليل داشتن يک تخته فولادي گالوانيزه با پوست دوتايي با تزريق عايق داراي مقاومت ، استحکام و امنيت بالايي هستند .


تفاوت کرکره برقي فولادي با کرکره برقي معمولي چيست؟


 


مزاياي کرکره برقي فولادي نسبت به کرکره برقي معمولي :

کرکره برقي فولادي از تيغه و ريل هاي فولادي درست شده اند . در نتيجه مقاومت بالايي در برابر ضربه دارند .


کرکره هاي معمولي به مرور زمان دچار فرسايش مي شوند اما کرکره هاي فولادي در برابر تابش نور خورشيد و ساير عوامل جوي به دليل اينکه داراي روکش گالوانيزه هستند مقاوم بوده و از خاصيت ضدفرسايشي برخوردارند.


کرکره هاي فولادي با گذشت زمان و در اثر شستشو و عوامل فرسايي ديگر رنگ خود را ازدست مي دهند اما کرکره هاي برقي فولادي به دليل گالوانيزه بودن داراي رنگ ثابتي هستند .


کرکره هاي فولادي به دليل مقاومت بالاي فولاد به نوعي کرکره ضد سرقت محسوب مي شود و براي اماکني که امنيت بالا در اولويت است مي تواند کاربرد داشته باشد .


کرکره برقي فولادي نسبت به کرکره هاي معمولي داراي عمر بالايي است .


معايب کرکره برقي فولادي نسبت به کرکره برقي معمولي :

هر چند که در مقام مقايسه مزيت هاي کرکره برقي فولادي به کرکره هاي معمولي مي چربد ، اما براي اين که تصميم بگيريد که کرکره برقي فولادي را براي خريد کرکره برقي انتخاب کنيد بايد با معايب اين کرکره نيز آشنا شويد :


داشتن سرو صداي زياد هنگام باز و بسته کردن اين کرکره هاي يکي از بارزترين عيب هاي اين نوع از کرکره ها محسوب مي شود . به همين دليل گزينه مناسبي جهت استفاده در منازل مسي و درب پارکينگ هاي ساختمان ها نمي تواند باشد و بيشتر در اماکن صنعتي و کارگاهي نصب و استفاده مي شود . علت اين سرو صداي زياد هم به خاطر نوع تيغه ي کرکره و وجود قوس در قلاب هاي تيغه مي باشد .


ايراد ديگري که مي توان براي کرکره برقي فولادي عنوان کرد هزينه بالا خريد و نصب اين کرکره نسبت به کرکره هاي معمولي است که البته با توجه به عمر بالاي آن ها در دراز مدت انتخاب اين نوع از کرکره ها مي تواند مقرون به صرفه باشد .


محاسبه قيمت کرکره برقي فولادي :

همانند کرکره برقي هاي معمولي نسبت به مساحت مکاني که کرکره نصب مي شود ، ضخامت تيغه و گالوانيزه بودن آن ، نوع موتور و … قيمت اين کرکره ها متغير است . اما نکته اي که بايد مدنظر قرار بدهيد اين است که هنگام خريد با دادن هزينه بالاتر کرکره فولادي باکيفيت و مرغوب خريداري کنيد چرا که کرکره هاي فولادي ارزان قيمت بعد از مدتي دچار خرابي شده و اسباب ناراحتي و زحمت شما را فراهم مي کنند .


کرکره فولادي براي چه مکان هايي مناسب است ؟

همان طور که در بالا اشاره شد اين کرکره ها داراي سروصداي زيادي هستند به همين دليل بيشتر براي مکان هاي صنعتي ، کارگاه ها ، انبارها ، درب هاي گاراژ و پارکينگ ها کاربرد دارند .


خريد کرکره برقي فولادي :

حال با توجه به مطالب گفته شده و با در نظر گرفتن انتظاري که از کرکره برقي داريد مي توانيد تصميم بگيريد کرکره فولادي بهتر است يا کرکره برقي معمولي؟


نصب کرکره فولادي :

جهت نصب کرکره هاي فولادي از آن جا که آشنايي با اجزا و قطعات کرکره برقي و همچنين تخصص در مسائل فني لازم است لذا حتما بايد از يک تکنسين ماهر و باتجربه کمک گرفت .
شرکت نوين پارس افتخار دارد به عنوان بزرگترين و مجهزترين و معتبرترين توليد کننده کرکره برقي و درب هاي اتوماتيک در کشور با بهره گيري از بهترين مواد اوليه و با استفاده از مدرن ترين ماشين آلات تمام اتوماتيک مطابق با استانداردهاي جهاني در ساخت ، توليد و نصب و راه اندازي انواع درب هاي صنعتي کرکره فولادي ، کرکره برقي فولادي ضد سرقت و درب اتوماتيک ، همچنين خدمات سرويس و نگهداري و  تعمير کرکره برقي و راهبند اتوماتيک ، درب پارکينگ زومر فعاليت دارد .

کرکره برقي شرکت نوين پارس از شمش هاي آلومينيوم سخت و مرغوب با آلياژ 6063 در دو نوع اکسترودي و رول فرم ساخته شده است و تنوع رنگي مطابق سليقه ( رنگ آميزي الکترو استاتيک ) تيغه ها در انواع يک جداره و دو جداره و پانچي و ضد سرقت با قابليت استفاده در پارکينگها را دارا مي باشد و امکان رهايي و حرکت دستي را در صورت قطع برق دارد طراحي اصولي و استحکام اين نوع تيغه ها از نظر فرم ، امکان استفاده در کاربردهاي مختلف از جمله پنجره ، درهاي پارکينگي و فروشگاهي و صنعتي را امکان پذير مي سازد .


=================================================================


مجموعه توليدي پارس نوين اميدوار است با ارائه توليدي کيفي در خصوص کرکره برقي آلومينيومي همواره نام خود را در بالاترين سطح توليد و نصب و راه اندازي کرکره برقي در ايران مطرح نمايد.


آدرس سايت ما جهت مشاهده محصولات بيشتر : kerkerehbarghico.com


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اشتراک گذاري مطالب Amanda Janice Jose Whitney تبريز آموزش اينستاگرام Erin مرجع مقالات رسمي جواهر و سنگ بليط سفر به آنتاليا